Налаштування обладнання


Для роботи Вашого комп′ютера в мережі інтернет, необхідно перевірити наявність мережевої карти (адаптера). Як правило, в сучасних комп′ютерах вона встановлена. У разі, якщо мережевої карти немає, її необхідно встановити і правильно налаштувати. Зазвичай налаштування мережевої карти (адаптера) проводить наш монтажник при під′єднанні Вашого комп′ютера до інтернет.

Якщо ви перевстановили операційну систему, то, можливо, буде необхідно настроїти мережу. Для цього спочатку треба інсталювати драйвери мережевої карти. Більшість сучасних Ethernet адаптерів підтримують технологію Plug - n - Play, завдяки якій ніяких труднощів з установкою драйверів не виникає.

У нашій мережі усі налаштування Ваш комп′ютер отримує автоматично по протоколу DHCP.
А також використовується прив′язка IP адреси до MAC адреси абонентського обладнання на стадії первинного під′єднання до мережі. Якщо Ви замінили комп′ютер або хочете підключити нове обладнання, Ви можете самостійно клонувати MAC адресу старого обладнання або просто подзвонити в службу технічний підтримки, яка працює цілодобово, і повідомити про підключення нового пристрою.

Посилання на детальні інструкції по налаштуванню операційних систем і роутерів Ви можете знайти у бічному меню.