Наші акції

Діючі акції від компанії Delta-Net

Ми прагнемо робити усе можливе, щоб кожне під'єднання до мережі інтернет приносило Вам задоволення і позитивні емоції. Спеціально для наших клієнтів послуги "Інтернет для дому" ми регулярно розробляємо різні акції і пропозиції. На цій сторінці представлений перелік акцій, які є актуальними на даний момент. Звертаємо Вашу увагу на те, що одночасно приймати участь в двох і більше акціях не дозволяється.


Потрійна вигода!

Потрійна вигода!

Маєте багато гаджетів, а швидкості не вистачає? Хочете дивитись телебачення в цифровій якості, але старий телевізор не допомагає? Тоді підключайте 1 рік Гігабітного Інтернету з телебаченням від 125 каналів за 2999 грн - та отримайте в подарунок медіаприставку та гігабітний роутер! Wi-fi роутер TP-Link вже налаштований для роботи в мережі. Кількість акційних роутерів та медіаприставок обмежена. Акція проводиться з 22 червня 2022 року по 30 червня 2023 року для нових абонентів. Ознайомтесь детальніше з умовами проведення Акції «Потрійна вигода!».

Замовити


Гігабітний мікс!

Гігабітний мікс!

До 30 червня 2023 року поспішайте скористатися нашою МІКС пропозицією і всього лише за 1799 грн отримайте: гігабітний wi-fi роутер TP-Link, 12 місяців інтернет до 1 Гбіт/с та телебачення більше 125 каналів, під'єднання до мережі. Wi-fi роутер Tp-link вже налаштований для роботи в мережі. Не гайте часу та мерщій під'єднуйтесь до Гігабітного мікса! Акція проводиться з 22.06.2022 року по 30.06.2023 року для нових абонентів. Ознайомтесь детальніше з умовами проведення Акції «Гігабітний мікс».

Замовити


TV мікс!

TV мікс!

Готуйтесь до затишних вечорів з улюбленими фільмами та філіжанкою запашної кави! Обирайте швидкість Інтернету (100 Мбіт/с або 1 Гбіт/с) та всього лише за 1350 грн отримайте: медіаприставку iNeXT TV5, 12 місяців Інтернет на вибраній швидкості, телебачення більше 125 каналів, під'єднання до мережі. Кількість медіаприставок обмежена, встигніть підключитись! Акція проводиться для нових абонентів. Ознайомтесь детальніше з умовами проведення Акції «TV мікс».

Замовити 100 Мбіт/с


Замовити 1 Гбіт/с


Комфортний переїзд

Комфортний переїзд

В нову квартиру - зі своїм інтернетом! Ви можете під'єднатися до нашої мережі безкоштовно*, сплативши авансом послуги інтернет за 1 місяць згідно вибраного тарифного плану. У вартість входить під'єднання і налаштування вашого обладнання. Звертаємо увагу, що термін від дати розірвання поточного договору й укладання нового не повинен перевищувати 30 календарних днів. Акція «Комфортний переїзд» діє постійно.
* Під «безкоштовно» мається на увазі придбання за 1 грн.


Перехід від іншого провайдера

Перехід від іншого провайдера

За умови переходу від іншого провайдера і внесення авансового платежу за 1 місяць згідно вибраного тарифного плану, послуга під'єднання до нашої мережі надається безкоштовно.
* Під "безкоштовно" мається на увазі придбання за 1 грн.

Детальніше про умови проведення Акції Ви можете дізнатися тут.

Акція діє постійно.


Приведи друга - отримай 200 грн!

Приведи друга - отримай 200 грн!

Ми цінуємо віддану дружбу! Рекомендуйте друзям, знайомим і сусідам нашу компанію і отримуйте 200 грн на свій рахунок за кожного залученого друга. Кількість приведених друзів не обмежена!

Акція "Приведи друга" діє постійно.

Детальніше про умови проведення Акції Ви можете дізнатися тут.