Послуги і тарифи

Компанія "Delta-Net" пропонує своїм абонентам якісні послуги під'єднання до:Під’єднання з подальшим обслуговуванням до мережі Інтернет та цифрового телебачення - це основні послуги, що надаються нашою компанією.
Також ми пропонуємо ряд додаткових послуг для зручності наших клієнтів: Гігабітний порт, Back resolve - послуга, що дозволяє присвоїти довільне доменне ім'я Вашій IP-адресі, отримання власної поштової скриньки, налаштування Wi - Fi-роутера, тимчасове припинення послуги, кредит, резервування порту й інші послуги.
У нас завжди є в наявності необхідне супутнє обладнання для під’єднання Інтернет і телебачення: роутери, медіаприставки.
Для бізнес-абонентів пропонуємо такі послуги, як оренда волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ), передача даних (транспорт).

Наші тарифи доступні кожному: безлімітний інтернет від 200 грн/міс. Ми пропонуємо своїм абонентам прозорі стосунки без прихованих платежів і постійно працюємо над поліпшенням обслуговування: щоб кожен наш абонент отримував більше сервісу за фіксований тариф без додаткових платежів.