Установлення Dr.Web — це швидко та просто!

1. Переконатися, що на комп′ютері немає сторонніх антивірусів. Інакше буде конфлікт ПЗ.
2. Перед установленням послуги-антивірусу, зайти на сайт http://www.freedrweb.com/cureit/, завантажити утиліту й перевірити комп’ютер.
3. Якщо немає сторонніх антивірусів і комп′ютер перевірено, можна встановлювати послугу.
Увага! Установлення Dr.Web Агенту має здійснюватися користувачем з правами адміністратора цього комп’ютера. Перед установленням ознайомтеся із системними вимогами до тарифів Dr.Web AV-Desk.
 1. Для установлення антивірусу натисніть кнопку Завантажити дистрибутив Dr.Web на сторінці Особистого кабінету й завантажте файл установлення.
 2. Запустіть завантажений файл drweb_avdesk_installer.exe. Відкриється вікно майстра установлення Антивірусу Dr.Web.
 3. Перед початком інсталяції майстер установлення попросить підтвердити, що у Вас не встановлені антивірусні програми. Переконайтеся, що на вашому комп′ютері не використовується інше антивірусне ПЗ (у тому числі ПЗ інших версій антивірусних програм Dr.Web), після чого встановіть прапорець У мене на комп’ютері немає інших антивірусів. Натисніть на кнопку Далі.
 4. Відкриється вікно з текстом ліцензійного договору. Після ознайомлення з умовами ліцензійного договору встановіть прапорець Я приймаю умови цієї Ліцензійної Угоди та натисніть на кнопку Далі.
 5. У наступному вікні буде запропоновано вибір варіанту установлення:
  • Швидке (рекомендується) — найбільш простий варіант установлення. Усі параметри задаються автоматично. Далі перейдіть до кроку 7.
  • Вибіркове — варіант установлення, за якого Ви можете обирати компоненти антивірусного ПЗ, що буде встановлено на комп’ютер.
  • Адміністративне — найбільш повний варіант установлення. Дозволяє задати / змінити всі параметри інсталяції та встановлюваного антивірусного ПЗ. Для отримання детальної інформації звертайтесь до керівництва Агент Dr.Web® для Windows. Інструкція користувача.
 6. Для варіантів установлення Вибіркове й Адміністративне: у наступному вікні вам буде надано вибір компонентів антивірусного пакета Dr.Web. Установіть прапори навпроти тих компонентів, які Ви хочете встановити на Ваш комп′ютер. Залежно від обраного тарифу деякі компоненти можуть бути недоступні.
  У розділі Шлях каталогу установки Ви можете задати каталог, у який буде встановлено антивірусне ПЗ. За замовчуванням - це каталог Dr.Web AV-Desk, розміщений у каталозі Program files на системному диску. Для зміни шляху встановлення натисніть на кнопку Огляд й укажіть необхідний шлях.
  Натисніть на кнопку Далі.
 7. Почнеться встановлення Агента та антивірусних компонентів (не потребує втручання користувача).
 8. Після завершення інсталяції майстер установлення повідомить про необхідність перезавантажити комп′ютер. Натисніть кнопку Готово для завершення роботи майстра установлення.
 9. Перезавантажте комп′ютер.

Увага!

При встановленні антивірусного пакета, до складу якого входить компонент Dr.Web Firewall, для завершення установлення будуть потрібні два перезавантаження станції.

При цьому під ОС Windows Vista і Windows Server 2008 після другого перезавантаження не буде запущена служба Планувальника завдань ОС Windows, заблокована компонентом Dr.Web Firewall. Функціональність відновлюється після автоматичного створення передустановленого правила компонентом Dr.Web Firewall, який дозволить запуск служби Планувальника, і подальшого перезапуску Планувальника, зокрема після перезавантаження станції.

Тепер Ваш ПК надійно захищений Антивірусом Dr.Web.